Zhubněte rychle, snadno a napořád

Možná to znáte z osobní zkušenosti. Jste se svým tělem a váhou spokojeni. Uběhne pár let a najednou si uvědomíte, že už to není pravda. U žen je častou příčinou dlouhá mateřská, u mužů sedavé zaměstnání nebo u obou pohlaví přibývající věk a s tím spojená změna životního stylu. Těch příčin může být mnoho. Začnete přibírat na váze, ale okolí vás uklidňuje, že to není potřeba řešit. A protože jste už lenivější, tak nic neřešíte. Nebo zrovna nemáte čas a řeknete si, že to budete řešit, až ho mít budete. Nebo v tu chvíli nemáte žádnou motivaci. A potom to přijde. Chcete zhubnout.

Když budete mít hned na začátku pocit, že máte pevnou vůli, vytrvalost, sílu k změně, odhodlání, že máte v sobě určitou zarputilost, pocit, že to nevzdáte, dokud to nedotáhnete do konce, tak nebudete mít problém udělat vše, co je potřeba. Budete schopni hubnutí věnovat tolik času a energie, kolik je potřeba. A nikdy nebudete pochybovat o tom, jestli to má smysl nebo, jestli to za to stojí. Protože, vždy budete vědět, že ano. Jestli děláte maximum pro dosažení toho, co chcete vám napoví vaše pocity. Když je v hlavě klid a neběhají v ní žádné pochyby, máte jistotu, že pro zhubnutí děláte dost. Ale skutečným důkazem jsou teprve výsledky, které musíte vidět. Je to jediná záruka, že vše funguje, jak má. A s tím vám pomůžu. Je tady ale ještě jeden problém. Můžete mít pocit, že proto, aby jste zhubli musíte udělat strašně moc věcí. Pomůžu vám vytvořit představu, jak zhubnout, že budete překvapeni, jak málo někdy stačí k tomu, aby člověk začal hubnout a dosáhl konečného výsledku. 

Všichni víme, že k hubnutí potřebujeme NĚCO spojené s pohybem, NĚCO spojené se stravou, NĚCO spojené s vitamíny, NĚCO spojené s odpočinkem a NĚCO spojené s relaxací aktivní, pasivní nebo odpočinkem. Takže, kde je problém? NĚCO z toho všeho vám v danou chvíli nedělá problém a NĚCO ano. To, co vám dříve nedělalo žádný problém, dnes pro vás může být nepřekonatelnou překážkou. Potřebujete, aby určité věci ve vás nevyvolávaly žádné pocity  a nechávaly vás v klidu. Potřebujete mít znovu radost z pohybu. Dobrý pocit, že pro sebe a své tělo něco děláte. Mít dobrý pocit z toho, že jste unaveni, fyzicky vyčerpaní, že vás tělo bolí. Potřebujete mít dobrý pocit z toho, že zároveň děláte něco pro své zdraví. 

Takže, pokud chcete vidět rychlé výsledky a co nejdříve dosáhnout určité váhy, nesmíte mít špatné pocity z toho, co pro své hubnutí musíte udělat. Nesmíte se do určitých věcí nutit, přemáhat, přemlouvat, určité věci vám nesmí dělat problémy nebo jen opravdu malé. Nemůžete mít pocit, že vás to nebaví. Když jste ze všeho otráveni a navíc o sobě pochybujete, tak je velká pravděpodobnost, že vás pocity donutí to vzdát. Pocity vás přesvědčí, že to nemá smysl, že to za to nestojí. Že na to nemáte.

Další problém je v tom, že jsme si mohli vytvořit určité zlozvyky. Většinou se jedná o sladkosti, přejídání, alkohol, pozdní mlsání apod. Začali jsme s tím ve chvíli, kdy jsme měli pocit, že jsme ve stresu. Určitými věcmi jsme se naučili zbavovat napětí, únavy nebo pocitu vyčerpání. Naučili jsme se tímto způsobem uklidnit nebo si zlepšit náladu. A teď, když máme pocit, že nám to stojí v cestě k zhubnutí, s tím nedokážeme přestat. Existují i jiná řešení, díky kterým se můžete zbavit více zlozvyků najednou. I s tím vám pomůžu. 

A když dosáhnete svého cíle a zhubnete, tak se nepotřebujete takhle chovat po celý život. Stačí, abyste do svého života zařadili některé prvky, kterými si zajistíte stabilní váhu. Abyste automaticky začali dělat co je potřeba, když přiberete jedno nebo dvě kila. A už jste to nikdy nenechali dojít tak daleko, jako dnes. I s tím vám pomůžu. Zhubněte jednou a navždy. Potom už si váhu jen lehce udržujte.

Skončete s neúspěšnými pokusy. Hubněte lehce a rychle.

Cena za sezení je 1 000,-Kč