Rodiče a děti

 Naučím vás, jak s dětmi zlepšit komunikaci, jak si více rozumět. Pomůžu vám s tím, abyste se na ně mohli spolehnout. Abyste si vzájemně více věřili. Pomůžu vám s jejich sebevědomím, aby si více věřily, byly více v klidu a pohodě. Naučím vás, jak u nich vytvořit určité zvyky a návyky. 

Problémem dnešní doby je, že má každý na výchovu dětí jiný názor. Děti potřebují mít nastavené určité hranice, aby věděly, co si smí a nesmí dovolit. Když tyto hranice překročí, tak s vědomím toho, že přijde trest. Takže budou vinu dávat sobě a ne svým rodičům. Trest budou považovat za oprávněný a spravedlivý. Když se děti budou chovat tak, abyste s nimi byli spokojeni a budou vědět, co mají dělat, abyste byli spokojeni, tak budete mít pocit, že jim můžete věřit, že si rozumíte a můžete se na ně spolehnout. A to je přece to, co chcete. Když vás děti začnou poslouchat a dělat, co od nich chcete a potřebujete, paradoxně vás o to více budou mít rádi. A logicky vy je.  

Škola

- pomůžu vám s tím, aby se děti ve škole lépe soustředily

- nezapomínaly si dělat úkoly do školy

- učily se

- byly co nejvíce, co se školy týká samostatné

- naučím vás, jak změnit jejich vztah k určitým předmětům

- jak změnit jejich vztah k pohybu

- co dělat, když je škola nebaví

Zvyky a návyky v domácnosti.

- jak dosáhnout toho, aby si děti uklízely své pokoje

- podílely se na úklidu domácnosti

- nemuseli jste jim neustále něco připomínat nebo je o to prosit

- pomůžu vám dosáhnout toho, aby si děti po sobě uklízely, když se nají, připravují si jídlo atd.

- dávaly věci na své místo kam patří, oblečení v pokoji nebo aby dávaly špinavé prádlo tam, kam patří atd.

- nepřehlížely věci, které je potřeba udělat

- a dělaly to naprosto přirozeně a automaticky

Pomůžu vám, aby dodržovaly určité věci, na kterých se dohodnete.

- dodržovat dobu, kdy mají přijít domů

- kdy dát o sobě vědět a jak často /i když jsou starší, přece si nebudete dělat zbytečně starosti nebo se bát, jestli se jim něco nestalo/

- nelhat za kým jdou atd.

- aby trávily volný čas podle vašich představ

Hodně záleží na tom, jestli se jedná o chlapce nebo dívku. Protože dívky mají jiné problémy, můžou být vystaveny jiným situacím, než chlapci atd. Proto je potřeba, aby se vám děti mohly svěřit s tím, co je trápí, jestli mají nějaký průšvih, čeho se bojí, s čím mají problém atd. Protože potom nebudou mít potřebu lhát, zamlčovat, vymýšlet si. Dokud budou mít strach, obavy, pochyby, jestli můžou, mají, protože, když si představí, jak se zachováte, jak se budete tvářit, jak budete vyvádět, tak si určité věci raději nechají pro sebe. Vy nevidíte, jak se někdy tváříte, ale vaše děti ano. Mám s tím své zkušenosti. Když mají pocit, že se vám s určitými věcmi nemohou svěřit, může to mít dalekosáhlé psychické problémy. Naučím vás, jak dosáhnout toho, aby se vám chtěly svěřit. A čím více, tím lépe.