Když chcete v životě něco změnit, musíte se něco naučit.

Rozhodujte si o své budoucnosti sami a neponechávejte nic osudu, ani náhodě. Nevěřte, že jsou věci, na které nemáte vliv. Váš mikrosvět je odrazem toho makrosvěta. Nevěřte v karmu. Rodové problémy si předáváte z generace na generaci. Jde o informace, které si předáváme z generace na generaci. Hledejme logiku. To, že jí nevidíme neznamená, že něco logiku nemá. 

Informace získáváme z toho, jak se někdo tváří, z jeho mimiky, řeči těla, tónu hlasu atd. A potom samozřejmě z obsahu toho, co a jak nám kdo říká, jak se chová. Abyste u druhých lidí dosáhli toho, co potřebujete, musíte se umět správně chovat a komunikovat. Vaše chování vychází ze zvyků, z povahy. Způsoby práce s lidmi, které dnes znáte vám dovolí v životě změnit jednotlivé věci. Ale, když se naučíte správným způsobem myslet, můžete jich změnit nebo vyřešit mnoho najednou. Matematicky bych to vyjádřil tak, že se můžete zabývat určitými podmnožinami a jednotlivě je řešit. Nebo můžete vyřešit množinu, která má v sobě tyto podmnožiny. Jako příklad uvedu. Máte problém říci partnerovi, aby vám s určitými věcmi doma pomáhal. Nezáleží na důvodu. Potřebujete, aby vám pomohl s tímhle a tady s tím. Nebo vyřešíte, aby neměl problém vám všeobecně doma pomáhat s tím, co od něj potřebujete. To je rozdíl v tradičním a netradičním pohledu na řešení našich problémů. Co z toho ve skutečnosti potřebujete?

Máte dvě možnosti. Věřit, že se váš život sám od sebe změní. Že se lidé a tento svět změní. Nebo získáte sebevědomí, začnete si věřit a naučíte se, jak dosáhnout toho, aby se lidé okolo vás chovali, jak potřebujete. Naučím vás, jak nejen u lidí, ale i v životě dosáhnout toho, co chcete. Zbavím vás strachů, obav. pochyb a nejistoty. Pomůžu vám získat pevnou vůli, trpělivost, odvahu, motivaci atd. Naučím vás, jak se nikdy nevzdat nebo jak zůstat v klidu v situacích, kdy to zatím nedokážete. Hledejte logiku a přestaňte věřit tomu, že ocucáváním peněz zbohatnete. Takhle to prostě nefunguje.  

Celý život jsem se věnoval médiím. Od těch nejnižších, až po ty nejvyšší pozice. Takže jsem se věnoval získávání a poskytování informací. Téhle práci se věnuji 12 let a celá práce je zase jen o informacích. Ve všem se snažím najít logiku. Když se díváte správným pohledem na život a člověka, tak jí najdete za vším. Jmenuji se Oldřich Peterek a rád vám pomůžu dosáhnout toho, co v životě potřebujete k tomu, abyste byli co nejvíce šťastní.