O mně

Ve všem hledám logiku. I tam, kde jí jiní nevidí. Lidský mozek je naprosto úžasná a výjimečná věc. V tom pozitivním, ale i v tom negativním slova smyslu. Jeho vývoj začíná v útlém dětství a bohužel často končí dříve, než by bylo zahodno. Mozek, stejně, jako člověk se vyvíjí jen tehdy, když se učí nové věci. Nejvíce se toho naučíme do třiceti let svého života. A to v rodině a ve škole.  Ale jsou věci, které se nemáme od koho naučit a jsou věci, které když se naučíme, tak nám komplikují celý život. Jen si to, jako děti nejsme schopni uvědomit. A v dospělosti už jsme si na určité věci tak zvykli, že v nich vlastně nevidíme nic špatného. Ať už se jedná o určité způsoby chování, jednání, komunikaci nebo myšlení. 

Pracuji s lidmi, kteří mají jasný cíl, vědí, čeho chtějí dosáhnout, co proto musí nebo potřebují udělat a vědí, jaké jim k tomu chybí vlastnosti, schopnosti nebo povahové rysy. V takových případech stačí k vyřešení problému dvě, maximálně tři sezení. Záleží na tom, o jaký cíl se jedná a kolik vlastností nebo schopností k jeho dosažení potřebujete. Co všechno nebo konkrétně chcete udělat pro sebe. Co chcete u sebe změnit. Nebo čeho chcete dosáhnout u jiných, v životě, jen vám chybí potřebné vlastnosti, schopnosti nebo povahové rysy. Sezení trvá maximálně 60 minut a cena je 1 000,-Kč.

Jmenuji se Oldřich Peterek a své práci se věnuji druhé desetiletí. Pracuji s dospělými i dospívajícími. Během let jsem pochopil, že určité věci nejsou závislé na vnějších vlivech nebo věcech, na které nemáme žádný vliv. Hledal jsem logiku, až jsem si uvědomil, že vše je jen na nás. Proč někomu něco funguje a někomu ne. Proč se někdo dokáže určitým způsobem chovat a jiný ne. Proč je někdo úspěšný a někdo ne. Všichni, pokud jsme fyzicky zdraví máme stejný mozek. Jen každého z nás formovalo jiné prostředí. Všichni máme stejný mozek, jen informace v něm jsou rozdílné. A na těch informacích právě záleží. Protože jsou důvodem, proč nám určité vlastnosti, schopnosti nebo povahové rysy chybí. Proč nám určité věci dělají problém a nedaří se nám dosáhnout toho, co chceme.  A s tím vám pomůžu.