Chci, aby mi partner doma pomáhal

Každá žena chce od svého partnera, aby jí doma pomáhal. Ženy potřebují mít pocit, že se mohou na partnera spolehnout, protože o to více si ho váží a mají ho rády. Naopak, čím silnější mají pocit, že jím partner doma nepomáhá nebo jim práci ještě přidělává, tím více jsou naštvané, zklamané. O to silnější mají pocit, že jsou na všechno samy. Cítí se unavené. Mají pocit, že nemají čas na sebe a nemají si kdy odpočinout. Což je logicky důvodem, proč se jejich chování k partnerům změní stejně, jako komunikace. V tom negativním slova smyslu. Je to jeden z důvodů, proč ženy přestávají být s partnerem i vztahem spokojené. 

Když chcete, aby vám partner doma pomáhal, tak co si pod tím představujete? Chcete, aby bez řečí a připomínek udělal to, co zrovna od něj potřebujete. Aby vynesl, koš, vysál, uklidil nádobí, dal ho do myčky, pomohl vám utřít nádobí, aby si po sobě uklidil, dal špinavé prádlo do koše na prádlo, nenechával ležet věci tam, kde ho zrovna napadne, prostě aby vám ještě nepřidělával práci navíc. Ale pomáhal vám, aby jí bylo méně. To co chcete je, abyste mu určité věci nemusely říkat stokrát, doprošovat se, poslouchat výmluvy nebo řeči. Aby určité věci udělal tehdy, když mu řeknete a když to potřebujete. Nebo potřebujete, aby neremcal kdykoliv, když od něj chcete, aby něco udělal. Potřebujete, aby vás přestal ignorovat, tvářit se, že neslyšel nebo neměl výmluvy, že má jinou práci. Chcete, aby to udělal tehdy, když to potřebujete a ne, kdy se jemu chce.. Chcete, aby neříkal, že to udělá potom, protože víte, že potom znamená, že to zase nakonec uděláte sama.

Máte problém říci partnerovi, že má něco opravit, starat se o určité věci, zařídit, co je potřeba, protože pochybujete o sobě, jestli můžete, smíme, máte? Chcete mít odvahu, sebevědomí nebo chcete mu umět v klidu říci, co od něj potřebujete?  

Pokud máte pocit, že je problém u vás, protože v určitých situacích vnímáte u sebe pochybnosti, obavy nebo strach a víte, že je to špatně, pomůžu vám. Víte, že by vám pomohlo mít sebevědomí, klid, jistotu nebo odvahu. Že si prostě potřebujete začít věřit. Chcete mít ve zvyku nebo aby pro vás bylo normální, chtít od partnera určité věci? Naučím vás, jak toho dosáhnout.