Chci, aby mi partner doma pomáhal

Každá žena chce od svého partnera, aby jí doma pomáhal. Ženy potřebují mít pocit, že se mohou na partnera spolehnout, protože o to více si ho váží a mají ho rády. Naopak, čím silnější mají pocit, že jím partner doma nepomáhá nebo jim práci ještě přidělává, tím více jsou naštvané, zklamané. O to silnější mají pocit, že jsou na všechno samy. Cítí se unavené. Mají pocit, že nemají čas na sebe a nemají si kdy odpočinout. Což je logicky důvodem, proč se jejich chování k partnerům změní stejně, jako komunikace. V tom negativním slova smyslu. Je to jeden z důvodů, proč ženy přestávají být s partnerem i vztahem spokojené. 

Když chcete, aby vám partner doma pomáhal, tak co si pod tím představujete? Chcete, aby bez řečí a připomínek udělal to, co zrovna od něj potřebujete. Aby vynesl, koš, vysál, uklidil nádobí, dal ho do myčky, pomohl vám utřít nádobí, aby si po sobě uklidil, dal špinavé prádlo do koše na prádlo, nenechával ležet věci tam, kde ho zrovna napadne, prostě aby vám ještě nepřidělával práci navíc. Ale pomáhal vám, aby jí bylo méně. To co chcete je, abyste mu určité věci nemusely říkat stokrát, doprošovat se, poslouchat výmluvy nebo řeči. Aby určité věci udělal tehdy, když mu řeknete a když to potřebujete. Nebo potřebujete, aby neremcal kdykoliv, když od něj chcete, aby něco udělal. Potřebujete, aby vás přestal ignorovat, tvářit se, že neslyšel nebo neměl výmluvy, že má jinou práci. Chcete, aby to udělal tehdy, když to potřebujete a ne, kdy se jemu chce.. Chcete, aby neříkal, že to udělá potom, protože víte, že potom znamená"takže to zase nakonec udělám sama". A když se takhle vaší partneři budou chovat, budete spokojené? Samozřejmě, že ano. Protože tohle je to, co od nich potřebujete, abyste měly pocit, že se na ně můžete spolehnout. Že nejste na všechno samy. Protože, když vám budou pomáhat, budete mít čas na sebe na odpočinek a to je to, co potřebujete. 

Buď máte pocit, že je problém u vás, protože v určitých případech u sebe vnímáte strach, obavy, pochyby, nejistotu apod. a je to na vás vidět. Sami ze sebe a z toho, co chcete nemáte dobrý pocit. Víte, že by vám pomohlo mít sebevědomí, klid, jistotu nebo odvahu. Že si prostě potřebujete začít věřit. Nebo určité věci nemáte ve zvyku od partnera chtít a proto, s tím máte problém. Nebo můžete mít problém s partnerovou povahou, jak na určité věci reaguje, jak se potom chová, a proto když od něj určité věci chcete, tak z toho nemáte dobrý pocit. Naučím vás, jak se těchto pocitů zbavit, jak se cítit sebevědomě a v klidu, když od partnera chcete, aby vám s něčím pomohl nebo něco udělal. Jak se cítit jistě a věřit si. A jak nemít špatný pocit ze sebe, ani z toho, co chcete. Jak se zbavit nepříjemných pocitů z reakce partnera. Naučím vás, jak dosáhnout toho, aby partner nereagoval, jak je u něj zvykem nebo, jak od něj očekáváte. Ale, aby reagoval tak, jak chcete, jak si přejete.

Pokud nemáte problém partnerovi říci, co od něj potřebujete, tak je problém někde jinde. Neumíte  se k partnerovi chovat a komunikovat s ním tak, aby neměl problém s tím, co od něj potřebujete. Neumíte se chovat tak, aby vám věřil, že to, co od něj chcete je normální, v pořádku. Aby měl pocit, že to myslíte vážně, že si za tím stojíte a nepolevíte. Musí vám věřit, že na to co chcete máte právo a musí z vás musí vnímat klid, jistotu a přesvědčení. Musíte působit přesvědčivě, aby vám věřil a to vás jednoduchým způsobem naučím. Protože pokud takové pocity z vás bude mít, nebude mít problém udělat, co od něj potřebujete. Naučím vás, jak se chovat a komunikovat s ním tak, abyste vždy dosáhli stejného pozitivního výsledku. Naučím vás používat logické argumenty, se kterými nemůže, než souhlasit. Nepotřebujete měnit partnerovu povahu nebo zvyky jeho chování. A přesto můžete dosáhnout toho, co potřebujete.